1

Nebankovní půjčky a úvěry

půjčíme Vám do výplaty

2

Nebankovní úvěry bez zástavy i se zástavou

Půjčky do výplaty

  • Rychlé půjčky bez kontroly registru, peníze v hotovosti na pobočce nebo na bankovní účet
  • Půjčky do výplaty pro všechny jen s platnou občankou a mobilem
  • Rychlé půjčky od 500 Kč do 10 000 Kč bez dokládání příjmů
Více zdeONLINE ŽÁDOST

Úvěry bez zástavy

  • Úvěry pro všechny s pravidelným měsíčním příjmem (zaměstnanci, OSVČ, důchodci, právnické osoby)
  • Úvěr od 10 000 Kč do 200 000 Kč se splatností­ až 5 let
  • Úvěry bez zástavy jsou při předčasném splacení bez poplatků
Více zdeONLINE ŽÁDOST

Úvěry se zástavou

  • Úvěry se zástavou nemovitosti či automobilu se splatností 1 až 15 let
  • Individuální a pečlivé posouzení každé konkrétní žádosti
  • Úvěr Vám přizpůsobíme na mí­ru Vašim možnostem splácení
Více zdeONLINE ŽÁDOST
Nebankovní půjčky do výplaty

Nechtějí Vám v bance poskytnout půjčku ani úvěr a Vy zrovna nutně potřebujete peníze? Nezoufejte! Máme pro Vás jednoduché, rychlé a osvědčené řešení!​

Z naší široké nabídky nebankovních půjček a úvěrů si vyberte přesně to, co zrovna potřebujete. Chybí Vám do výplaty od 500 Kč do 10 000 Kč? Potřebujete pouze překlenout náhlý a neočekávaný výpadek způsobený neplánovanými výdaji a chcete si půjčit jen menší obnos na období v řádu dní či týdnů? Pak pro Vás máme dobrou zprávu.

Rychlá půjčka do výplaty, tzv. finská půjčka nebo také mikropůjčka je poskytována vzhledem ke své malé výši bez nutnosti kontroly v registrech dlužníků a bez prokazování příjmů žadatele. Potřebujete s sebou přinést jen platný občanský průkaz a mobilní telefon.

Peníze Vám po schválení půjčky vyplatíme do několika minut v hotovosti na naší pobočce, nebo je převedeme na Váš bankovní účet. Žádejte v kamenných pobočkách Nebankovního domu nebo online a vyzkoušejte si i Vy, jak užitečný a oblíbený je náš nejžádanější produkt – půjčka do výplaty.

Nebankovní úvěry bez zástavy

Potřebujete si půjčit 10 000 Kč až 250 000 Kč na vybavení domácnosti, rekonstrukci bytu, pokrytí neočekávaných výdajů či pořádnou zahraniční dovolenou? Nepochodili jste v bance? Pak vyzkoušejte náš nebankovní úvěr bez zástavy se splatností 1 až 5 let!

Nebankovní úvěry se zástavou

Potřebujete náhle větší sumu peněz, upřednostníte delší dobu splatnosti a další výhodné parametry úvěru ušité přesně na míru? Vyzkoušejte náš nebankovní úvěr se zástavou, za který ručíte nemovitostí nebo nově u menších částek i automobilem.

Ať už budete potřebovat krátkodobou  půjčku do výplaty, vyšší úvěr bez zástavy  s delší dobou splatnosti nebo jste schopni se zaručit nemovitostí či autem za  úvěr se zástavou, řešení je ve všech případech rychlé a jednoduché.

Stačí vyplnit odpovídající online formulář  žádosti o půjčku nebo o úvěr  zde na našich webových stránkách a my se Vám ozveme ihned po jeho vyhodnocení s tou nejvýhodnější variantou nebankovního úvěru pro Vás.

Můžete nás také navštívit osobně v některé z našich kamenných poboček, které už jsou čtyři v Moravskoslezském kraji. Kanceláře Nebankovního domu najdete v Ostravě, Opavě a Bruntálu.

Přesvědčte se sami, že u nás to s nebankovními půjčkami a úvěry opravdu umíme. Když budete potřebovat naši pomoc a zároveň očekáváte seriózní, férový a profesionální přístup, Nebankovní dům je ta správná trefa do černého. Ne nadarmo o nás naši klienti říkají, že když ne u nás, tak už nikde.