Nebankovní informace

V této části Vám poskytneme spoustu zajímavých článků z nebankovního sektoru a ze světa finančních půjček a úvěrů. Postupně pro Vás připravujeme zveřejnění mnoha užitečných zajímavostí, aktualit a dalších článků z nebankovní oblasti včetně nejčastějších dotazů našich klientů s odpověďmi na ně.

 

Pokud sami budete mít konkrétní dotaz k našim nebankovním produktům a nenalezli jste na něj zatím v této části odpověď, neváhejte a kontaktujte nás pomocí dotazovacího formuláře v záložce kontakty. My na Váš dotaz velmi rádi co nejdříve odpovíme.

 

Pokud bude Váš dotaz z oblasti nebankovních půjček zajímavý či jinak užitečný i pro ostatní návštěvníky našich stránek, nebo pokud se bude jednat o často se opakující dotaz, zveřejníme jej včetně naší odpovědi právě zde. Jak bude postupně Vašich dotazů i našich odpovědí přibývat, časem z něj snad vznikne pro nové žadatele o půjčku jakýsi malý úvěrový manuál.

 

Věříme, že obsah našich článků bude rychle přibývat a bude pro Vás zároveň natolik zajímavý, že se sem budete rádi vracet jak pro odpovědi na otázky z nebankovního sektoru, tak pro čerstvé novinky a rady týkající se problematiky úvěrů a půjček obecně.


Firemní informace

Pod těmito odkazy níže naleznete stručné představení naší firmy, naši vizi podnikání v nebankovní oblasti, jakož i nejčastější dotazy našich klientů s odpověďmi na ně, a v neposlední řadě také aktuality a novinky z Nebankovního domu.