Naše vize

Dlouhodobým cílem společnosti Nebankovní dům je vybudovat postupně v Moravskoslezském kraji síť kvalitních, spolehlivých a snadno dostupných poboček s nabídkou dostupných finančních a úvěrových služeb pro každého.

Pracujeme proto nejen na zlepšování našich finančních produktů, ale i na osobním růstu v oblasti komunikace s klienty a profesního vzdělávání. Dobré věci většinou nebývají nijak složité, a proto se snažíme fungovat na jednoduchých a pro naše zákazníky srozumitelných smluvních podmínkách.

 

Zakládáme si na svém dobrém jménu, které si naše společnost díky své obchodní strategii během dlouhých 14-ti let své existence vybudovala. Individuální přístup ke každému klientovi, vstřícnost, snaha najít nejlepší řešení – to je naše cesta a vize k maximální spokojenosti kohokoliv, kdo si neví rady s konsolidací svých osobních nebo rodinných financí.

Nabízíme Vám proto možnost přijít bez ostychu na kteroukoliv pobočku Nebankovního domu a zcela bezplatně a nezávazně probrat s našimi finančními poradci nejschůdnější řešení Vaší konkrétní finanční situace.

 

Ještě před několika lety jsme často sklízeli ironické pošklebky bývalých „kolegů“ z branže kvůli naší snaze odlišovat se od konkurence obyčejnou špetkou lidskosti, normální slušnosti a respektu ke člověku, který se nachází v obtížné finanční situaci. Víme totiž velmi dobře, čím vším si lidé v dnešní složité ekonomické situaci musí procházet, a jak nepříjemné je žádat cizího o pomoc.

 

A tak i v oboru, kde byste to dříve možná nečekali, se nám občas díky Vám daří zažít momenty, kdy to, jak to děláme, dostává smysl. Když nás přijdete navštívit ne proto, abyste si požádali o další úvěr, ale vážíte cestu jen z toho důvodu, abyste nám poděkovali za osobní nasazení a snahu o rychlé vyřešení Vaší složité situace. To je potvrzení naší dobré cesty a naší pevné vize do budoucna. Pro nás pak je zároveň tou nejlepší motivací a zároveň krásnou odměnou.

 

Vize, kterou si drží tým Nebankovního domu ve vztahu k Vám od samého začátku, je takový styl úvěrového podnikání, který nevychází pouze z krátkodobé vidiny zbohatnutí na úkor neštěstí druhých, ale hlavně z pocitu zodpovědnosti a povinnosti pomáhat těm, bez nichž by naše podnikání vlastně ani nemohlo existovat.

 

Ocitnete li se někdy ve složité finanční situaci a přijdete k nám do Nebankovního domu požádat o půjčku nebo úvěr, či třeba jen o odbornou radu zdarma a nezávaznou konzultaci, věřte, že uděláme maximum možného, abychom Vám pomohli.

 

NEBANKOVNÍ DŮM