O nás

Společnost Nebankovní dům se již více než 14 let specializuje na zprostředkování úvěrů a zápůjček fyzickým i právnickým osobám.  Profesionální služby Vám však můžeme nabídnout i v mnoha jiných oblastech finančního sektoru, které od nás jako naši klienti můžete poptávat.

 

Od roku 2001, kdy jsme otevřeli naši první kancelář v Opavě, uplynulo již téměř 14 let. Můžeme Vám tedy nabídnout své opravdu bohaté zkušenosti z oblasti nebankovních půjček a úvěrů.

 

 

Tou nejlepší reklamou je doporučení spokojených zákazníků. Velice si proto vážíme Vaší dlouhodobé přízně a věrnosti. Vzrůstající počet našich klientů a jejich stálý zájem o naše služby si již několikrát vyžádal otevření dalších kamenných poboček Nebankovního domu v různých městech.

 

A v čem jsme jiní než konkurence? Klademe u každého klienta maximální důraz na OSOBNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP, abychom správně porozuměli Vaší aktuální potřebě a dokázali Vám správně poradit. Také věnujeme spoustu času a energie do PEČLIVÉ PŘÍPRAVY námi nabízených finančních produktů.

 

Náš INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP k Vám jde ruku v ruce s RYCHLOSTÍ ŘEŠENÍ, s jakou jsme schopni Vašim představám v maximálně možné míře vyhovět. Samozřejmostí je pro nás jasně a srozumitelně seznámit Vás se všemi právními náležitostmi každého jednotlivého případu. Žádná důležitá informace Vám nezůstane utajena nebo schována v neviditelném písmu na smlouvě, jak to dnes někteří podvodníci s oblibou dělají.

 

Spolehnout se můžete zároveň i na naši ABSOLUTNÍ DISKRÉTNOST ve vztahu ke všem informacím, které nám o sobě během našeho společného jednání poskytnete. Samozřejmě dbáme i na důslednou OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ a citlivých dat, se kterými během naší spolupráce přijdeme do styku.

 

Přivítáme Vás velmi rádi v kterékoli pobočce v Opavě, Ostravě – Zábřehu, Ostravě – Porubě, v Ostravě na Stodolní ulici nebo v Bruntále. Jako samozřejmost Vám nabízíme profesionální rozbor Vaší konkrétní situace. Na základě této ANALÝZY ZDARMA Vám poskytneme přesné a nezkreslené informace k tomu, jak nejlépe právě ve Vašem konkrétním případě postupovat.

 

Jedno staré moudré přísloví praví: „DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ.“ A my k němu dodáváme: „JSME TADY PRO VÁS A VAŠI DŮVĚRU SI CHCEME ZASLOUŽIT.“

 

Za celý obchodní tým Nebankovního domu

 Jiří Pfleger