Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty – online žádost ZDE

Schází Vám několik tisíc a do výplaty je daleko? Zaskočily Vás neočekávané výdaje a nutně potřebujete peníze na překlenutí několika kritických dní či týdnů? Nebankovní dům  má pro Vás řešení:

 

RYCHLÁ NEBANKOVNÍ PŮJČKA DO VÝPLATY – IHNED HOTOVĚ NEBO PŘEVODEM NA ÚČET

 

Výhody půjčky do výplaty

  • vyřízena ihned
  • hotově (osobní vyzvednutí na pobočce do 10 minut)
  • online (převod na bankovní účet do 2 hodin)
  • bez kontroly v registrech
  • bez prokazování příjmů
  • bez ručitele
  • bez zástavy

 

Vyřízení půjčky do výplaty

OSOBNĚ – na kterékoliv pobočce Nebankovního domu v Ostravě Zábřehu a Porubě, Opavě nebo Bruntálu. V případě schválení Vaší žádosti o půjčku do výplaty  Vám peníze vyplatíme ihned v hotovosti.

ONLINE – na našich webových stránkách. Peníze obdržíte převodem na účet.

 

​Žadatelé o půjčku do výplaty

Požádat o nebankovní půjčku do výplaty mohou všichni občané ČR s platným občanským průkazem ve věku 18 – 75 let. Nemusíte prokazovat své příjmy ani se obávat zamítnutí z důvodu kontroly v registrech. U půjčky do výplaty to nehraje žádnou roli!

 

Náležitosti k půjčce do výplaty

Potřebujete jen platný občanský průkaz a mobilní telefon s kreditem 3 Kč (nebo paušál) na zaslání jedné ověřovací SMS zprávy na centrálu firmy (posíláte ji až ve chvíli, kdy bezpečně víte, že Vaše žádost o půjčku do výplaty byla schválena.)

 

Vyplacení půjčky do výplaty

Získání nebankovní půjčky do výplaty  je velice jednoduché. Stačí vzít s sebou občanský průkaz a mobilní telefon a přijít k nám osobně na pobočku. Peníze Vám po schválení žádosti vyplatíme hotově přímo na ruku cca do 10 minut. ​Půjčku do výplaty ale vyřídíte i z pohodlí domova za pomoci formuláře online žádost o půjčku do výplaty. V případě online půjčky do výplaty Vám peníze odešleme přímo na Váš bankovní účet, kde se objeví již za 2 hodiny od jejich odeslání.

 

Výše půjčky do výplaty

Žádáte o půjčku do výplaty poprvé? Novým klientům napoprvé půjčíme až 2 000 Kč. Po řádném zaplacení 1. první půjčky si při každé další žádosti u nás můžete půjčit o 2 000 Kč více než posledně, a to až do výše 10 000Kč. Nebankovní půjčka do výplaty nepodléhá žádným kontrolám v registrech dlužníků ani jiným zdlouhavým procedurám, na které jste jinde zvyklí! Nechceme po Vás žádné potvrzení o příjmu ani pracovní smlouvu, půjčku vyřídíte bez ručitele a zástavy. Půjčka do výplaty je skvělá služba každému, kdo potřebuje vyřešit náhlý krátkodobý výpadek  ve svém osobním či rodinném rozpočtu.