Úvěr bez zástavy

Úvěr bez zástavy – online žádost ZDE

Potřebujete nutně úvěr od 10 000 Kč do 200 000 Kč se splatností 1 až 5 let? V žádné bance se s Vámi nechtějí o úvěru bavit nebo Vám nic nepůjčí, protože nesplňujete jejich přísná kritéria a neprojdete skóringem? Žádný problém, se kterým bychom Vám nedokázali pomoci! Náš nebankovní úvěr bez zástavy je tím správným řešením právě pro Vás!

Úvěr bez zástavy je určen klientům, kteří mají zajištěn alespoň jeden z mnoha druhů pravidelného měsíčního příjmu, ze kterého jsou schopni úvěr splácet v pravidelných měsíčních splátkách . Náš nebankovní úvěr bez zástavy je oblíbeným řešením pro tyto skupiny žadatelů podle druhu jejich příjmů: zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), invalidní důchodci, starobní důchodci (senioři), matky na mateřské dovolené, rentiéři s výsluhou, právnické osoby.

 

 

Parametry úvěru bez zástavy

Charakteristika úvěru:

  • poskytovaná částka:  od 10 000 Kč do 200 000 Kč
  • splatnost úvěru:  12 do 60 měsíců (1 rok až 5 let)
  • rámec žadatelů:  ​občané ČR ve věku 18 do 65 let  a s pravidelným měsíčním příjmem
  • poplatek za vyřízení:  bez poplatků a skrytých vícenákladů
  • forma splácení:  pravidelné měsíční­ splátky v konstantní výši (bezhotovostní­ inkasní převod z bankovního účtu)
  • potřebné doklady:  platný občanský průkaz, potvrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání za poslední 2 roky, případně důchodový výměr,a výpis z bankovní­ho účtu.

Varianty úvěru:

Liší se způsobem doložení výše pravidelného měsíčního příjmu, který je potřeba doložit k žádosti o nebankovní úvěr bez zástavy:

  1. Zaměstnanecký úvěr  – žadatelé o nebankovní úvěr bez zástavy z řad zaměstnanců dokládají potvrzení o výši příjmu od svého zaměstnavatele nebo v případě seniorů a zdravotně postižených důchodový výměr
  2. Podnikatelský úvěr – žadatelé o nebankovní úvěr bez zástavy z řad OSVČ a právnických osob dokládají daňová přiznání za poslední 2 roky potvrzená razítkem Finančního úřadu