Úvěr se zástavou

Úvěr se zástavou – online žádost ZDE

Nebankovní úvěr se zástavou je určen především těm klientům, kterým žádná banka již nechce půjčit, kteří potřebují disponovat větší sumou peněz ve velmi krátkém čase, nebo kterým hrozí akutní riziko exekuce či insolvence a potřebují sehnat co nejrychleji peníze na vyplacení svých závazků věřitelům.

Neváhejte nás v takovém případě kontaktovat prostřednictvím telefonu, emailu, nebo online formuláře na našich webových stránkách. Nezávazně, odborně a individuálně a hlavně ZDARMA Váš případ posoudíme a ozveme se Vám obratem s naší konkrétní nabídkou a možnostmi řešení Vaší situace.

 

Parametry úvěru se zástavou

Ručení za úvěr:

  • zástava nemovitosti – byt, rodinný dům, rekreační chata, komerční objekt, pole, lesy, a jiné pozemky
  • zástava automobilu – nově nabízíme po domluvě i tento druh zástavy

Splatnost úvěru:

Dobu splácení úvěru se zástavou Vám umíme nastavit na míru Vašim možnostem splácení, a to v rozmezí od 3 do180 měsíců.

Vyřízení úvěru:

Úvěr vyřídíme do 1 týdne od podání žádosti, v idealním případě jsme schopni Vám vyplatit peníze ihned, přinejmenším zálohově, zbytek obdržíte po uplynutí zákonné lhůty 21 dní pro zápis zástavní smlouvy do katastru nemovitostí.

Splátky úvěru:

Klient si může vybrat z mnoha variant a forem splácení, např. splátka úroků i jistiny, jen splatka úroků částečná splátka úroků či jistiny. Jednoduše řečeno – úvěr se zástavou Vám nastavíme na míru dle Vašich konkrétních potřeb, požadavků na jeho výši a možností bezproblémového splácení.